Dela

Kontakta en säljare

Vill du veta mer om vad vi kan göra för er?

Vill du veta mer om oss eller våra tjänster och erbjudande, tveka inte att ta kontakt med en säljare på ditt närmsta kontor.

Behöver du komma i direktkontakt med någon av våra konsulter gör du det enklast genom att skicka ett e-post enligt följande format: fornamn.efternamn@kvadrat.se.

 

Management

 


Anders Eriksson

VD
anders.eriksson@kvadrat.se
073-358 36 50

Marit Barklund
Marit Barklund

Kundansvarig säljare
marit.barklund@kvadrat.se
073-360 70 07

 

 

Göteborg

 

Anna Edshage
Anna Edshage

VD, Kundansvarig säljare
anna.edshage@kvadrat.se
070-560 55 77

Anna Söderlund
Anna Söderlund

vVD, Kundansvarig säljare
anna.soderlund@kvadrat.se
072-200 27 21

 

 

Jönköping

 


Mathias Bransmo

VD, Kundansvarig säljare
mathias.bransmo@kvadrat.se
070-788 51 80


Emina Busatlija

Administrativ Affärsutvecklare
emina.busatlija@kvadrat.se
070-525 14 00

Alexander_Odegran_600x600
Alexander Odegran

Affärsområdeschef
Konsultchef
alexander.odegran@kvadrat.se
073-384 25 64

 

Linköping

 

Sara Kallblad
Sara Kallblad

VD
sara.kallblad@kvadrat.se
072-717 97 57


Camilla Collins
Camilla Collins

Kundansvarig säljare
camilla.collins@kvadrat.se
070-279 13 69


Josefin Lundmark
Josephine Lundmark

Marknadskoordinator Rekrytering
josephine.lundmark@kvadrat.se
070-816 06 03


fallback
Christian Berger

Affärsområdesansvarig Management Rekrytering
christian.berger@kvadrat.se
070-877 04 09

 

Norrköping

 

Sara Kallblad
Sara Kallblad

VD
sara.kallblad@kvadrat.se
072-717 97 57


Camilla Collins
Camilla Collins

Kundansvarig säljare
camilla.collins@kvadrat.se
070-279 13 69


Josefin Lundmark
Josephine Lundmark

Marknadskoordinator Rekrytering
josephine.lundmark@kvadrat.se
070-816 06 03


fallback
Christian Berger

Affärsområdesansvarig Management Rekrytering
christian.berger@kvadrat.se
070-877 04 09

 

Malmö

 

 

 


Helen Asklund

VD, Rekrytering
helen.asklund@kvadrat.se
072-547 17 90


Annette_larsson_200x200
Annette Larsson

Kundansvarig säljare
Annette Larsson@kvadrat.se
070-390 10 04

 

Stockholm

 

 

Malin Rällsjö
Malin Rällsjö

VD, Kundansvarig säljare
malin.rallsjo@kvadrat.se
070-660 97 87

Isac Hellwig
Isac Hellwig

Kundansvarig säljare
isac.hellwig@kvadrat.se
070-722 05 57

 


Henrik Widström

Kundansvarig säljare
henrik.widstrom@kvadrat.se
070-276 44 68

anna_bohlin_archer2_600x600
Anna Bohlin Archer

Kundansvarig säljare
anna.bohlin@kvadrat.se
070-370 53 63

sebastian_600x600
Sebastian Monadjemzadeh

Rekrytering
sebastian.monadjemzadeh@kvadrat.se
073-961 31 71

 

Sundsvall

 

 


Lars Markström

VD
Kundansvarig säljare
lars.markstrom@kvadrat.se
070-389 38 38


Malin Jönsson

vVd, Rekrytering
Kundansvarig säljare
malin.jonsson@kvadrat.se
070-333 03 03

 

 

Örebro

 

Johan Nordkvist
Johan Nordkvist

VD
Kundansvarig säljare
johan.nordkvist@kvadrat.se
070-601 57 35


Marianne
Marianne Wallgren

Kundansvarig säljare Rekrytering
marianne.wallgren@kvadrat.se
070-772 03 60

 

 

Borlänge

 

Johan Nordkvist
Johan Nordkvist

VD
Kundansvarig säljare
johan.nordkvist@kvadrat.se
070-601 57 35


Marianne
Marianne Wallgren

Kundansvarig säljare Rekrytering
marianne.wallgren@kvadrat.se
070-772 03 60